Бухгалтерські послуги

Ведення бухгалтерського обліку - включає в себе ведення бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії, нарахування заробітної плати, підготовку та здачу звітності. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії повністю або частково візьмуть на себе обов'язки з ведення бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії. Наші фахівці проконсультують по всіх питаннях, які цікавлять Вас у сфері бухгалтерського та податкового обліку.

Відновлення бухгалтерского обліку - включає в себе відновлення проблемних ділянок бухгалтерського та податкового обліку Вашої компанії. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії перевірять і зроблять аналіз стану бухгалтерського і податкового обліку підприємства, виявлять всі недоліки і порушення, а також підготують уточнюючі бухгалтерські, фінансові та податкові звіти за попередній період.

Складання звітності - включає в себе складання всієї необхідної звітності з Вашої компанії. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії здійснюють аналіз і перевірку первинної документації компанії, перевірку правильності нарахування заробітної плати, податків і внесків. Послуга надається на умовах довгострокової співпраці або на умовах разового договірного угоди.

Розрахунок заробітної плати - включає в себе розрахунок заробітної плати співробітників Вашої компанії як на основі даних замовника, так і на основі підготовлених нами кадрових документах. В рамках даної послуги фахівці нашої компанії зроблять розрахунок усіх нарахувань і утримань по співробітниках і підготують звітні документи у встановленій формі.