Відновлення бухобліку

Відновлення бухобліку

"Ascargroup" пропонує послугу з відновлення бухгалтерського обліку компаній будь-якої сфери діяльності. Відновлення бухгалтерського обліку включає в себе, як відновлення окремих ділянок бухгалтерського та податкового обліку, так і повне відновлення обліку компанії.

Схема проведення робіт по відновленню бухгалтерського обліку:
Для початку укладається договір на надання послуг з відновлення обліку Вашої компанії. Далі уповноважений співробітник Вашої компанії передає нам всю первинну документацію і звітність за відновлюваний період:

  • банківські виписки та рахунки-фактури;
  • накладні;
  • акти прийому-передачі послуг (робіт);
  • податкові накладні та інші.
Наш бухгалтер на основі отриманої документації здійснюють всі необхідні бухгалтерські проведення в програмному забезпеченні 1С:Підприємство.
Перелік виконуваних робіт:
Спочатку нами проводиться аналіз поточного стану бухгалтерського обліку. Далі відбувається обробка, сортування та аналіз первинної документації для виявлення її відповідності чинному законодавству, а також правильність відображення даних в програмному забезпеченні 1С: Підприємство і в регламентованої звітності. Наступним кроком буде відновлення бухгалтерського та податкового обліку, аналіз розрахунків та нарахувань податків, зборів і внесків.

У разі виявлення помилок у звітності, ми заповнюємо уточнюючі звіти з бухгалтерського та податкового обліку, і здаємо їх у податкову інспекцію, органи статистики, а також до фондів соціального та пенсійного страхування.

Після завершення процедури відновлення бухгалтерського обліку ми проконсультуємо керівництво компанії з питань подальшого ведення бухгалтерського та податкового обліку або, за бажанням керівництва продовжимо ведення обліку Вашої компанії, шляхом укладення договору на ведення бухгалтерського обліку.