Розрахунок заробітної плати

Розрахунок заробітної плати

"Ascargroup" пропонує послугу по віддаленому розрахунку зарплати співробітників Вашої компанії.
Розрахунок заробітної плати співробітників також надається в рамках договору на бухгалтерське обслуговування.

Схема проведення робіт з розрахунку заробітної плати:
Для початку укладається договір на надання послуги з розрахунку зарплати. Перед першим розрахунком необхідно передати копії реєстраційних документів Вашої компанії, відомості про співробітників і дані по заробітній платі з початку року. Надання послуги з розрахунку заробітної плати передбачає щомісячну передачу даних для розрахунку, а саме: кількість днів (годин) відпрацьованих співробітниками, зміни розмірів окладів, лікарняні листи, розміри додаткових виплат та утримань, дані по відпустках, відгулах, а також будь-яка інша інформація що пов'язана і впливає на заробітну плату співробітників в поточному місяці.
На основі наданої інформації фахівці компанії "Ascargroup" виконують розрахунок виплати заробітної плати, податків і утримань, здійснюють підготовку розрахункових листів, супутніх розрахункових документів, платіжних відомостей та оформляють пам'ятку про перерахування податків, що відносяться до заробітної плати. Також ми можемо в рамках послуги з розрахунку заробітної плати здійснювати здачу звітності та надавати консультаційні послуги.
Терміни надання інформації по зарплаті клієнтом суворо регламентовані договором для своєчасного виконання відповідних розрахунків і здачі звітності.
Ми маємо у своєму розпорядженні всі доступні засоби зв'язку, а також можемо в найкоротші терміни здійснити кур'єрську доставку оформлених документів в офіс клієнта.

Перелік виконуваних робіт:

  • розрахунок зарплати штатних співробітників і оплат за договорами підряду;
  • розрахунок всіх податків і внесків з урахуванням всіх нарахувань і утримань, включаючи нарахування за лікарняними листками, відпускні та розрахунки з підзвітними особами;
  • підготовка документів для перерахування податків і зарплати при будь-якій схемі розрахунків із співробітниками;
  • підготовка та здача необхідних звітів;
  • супровід перевірок у фондах і податковій інспекції;
  • підготовка управлінської звітності по зарплаті і податках у необхідному форматі;
  • складання довідок по зарплаті співробітників для подання за місцем вимоги.

Вартість послуги по розрахунку заробітної плати залежить від кількості співробітників та обговорюється індивідуально.