PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー

ペッレモルビダ トートバッグ メンズ PELLE MORBIDA ST006 ブルー

Послуги нашої компанії

品 質 開閉種別:ファスナー // 内部様式:ファスナーポケット×1、オープンポケット×2,付属品 保護袋,PELLE MORBIDA(ペッレモルビダ)のトートバッグが入荷しました 都会的な洗練された佇まいが魅力です,PELLE MORBIDA のアイテム一覧を見る,5cm×厚み2cm // 重量:約990g,2017秋冬新作,ペッレモルビダ トートバッグ メンズ PELLE MORBIDA ST006 ブルー,撥水加工がほどこされているので、毎日気兼ねなくお使い頂けます,ブルー メンズ ペッレモルビダ トートバッグ PELLE MORBIDA ST006,約横上部46,DETAIL 商品名 ペッレモルビダ バッグ PELLE MORBIDA ST006 COLORE コローレ メンズ トートバッグ 無地 BLUE 青/(cl12/),素 材 レザー

PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー,外部様式:オープンポケット×1 // その他:ポーチ×1,様々なサイズのポケットやポーチが備わり、実用性も申し分ありません,サイズ,/ : :/ ,カラー BLUE,通勤・通学やちょっとした旅行にもおすすめです,5cm//下部36cm×縦31cm×幅15cm // 持ち手の長さ:約54cm、ポーチ:約横20cm×縦14,ブルー PELLE MORBIDA ST006 メンズ ペッレモルビダ トートバッグ

PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー
PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー
PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー
PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー
PELLE MORBIDA ST006 ペッレモルビダ トートバッグ メンズ ブルー

Допомога бізнесу

Про нас

Ascargroup – компанія, яка здійснює транспортне експедирування і мультимодальні перевезення вантажів різноманітними видами транспорту. Це міжнародні перевезення авто, авіа і морським транспортом. Також наша компанія надає митні послуги.

Компанія "Ascargroup" заснована в 2005 році, в місті Києві на хвилі загальнонаціонального підйому економіки і зростаючого попиту на різноманітні види послуг, в тому числі і послуг на експедирування, автотранспортні, морські і авіаперевезення. Базуючись на потребах ринку компанія "Ascargroup" почала свою успішну транспортну програму, щодо вирішення питань міжнародної доставки вантажів українських участників зовнішньо-економічної діяльності.

Юність компанії в поєднанні з великим досвідом і професіоналізмом співробітників задає тонус, як стабільному росту і успішній інтеграції компанії «Ascargroup» в міжнародний транспорт і транспортне експедирування загалом, так і чуткому відношенню до побажань кожного клієнта на кожному етапі конструювання транспортної схеми перевезення вантажу. Ми спеціалізуємось на пошуку найбільш оптимальних і найменш затратних рішень для нашого клієнта в схемі вантажовласник-перевізник. Виходячи з потреб вантажовідправників на експедирування, компанія "Ascargroup" реалізує свої можливості в міжнародних перевезеннях вантажів своїх клієнтів "від-дверей-до-дверей" найбільш ефективними засобами транспорту, будь то перевезення автотранспортом, чи перевалка на терміналі і митні послуги. Базуючись на політиці побудови довготривалих партнерських стосунків зі своїми клієнтами, ми докладаємо всі свої зусилля, задля забезпечення якісного і своєчасного виконання своїх обов'язків, здійснення експедирування довірених нам вантажів.

Як окремий напрям нашої діяльності, ми пропонуємо українським учасникам ЗЕД аутсорсинг логістичних послуг, включаючи фінансовий консалтинг. Ми готові виконати функції відділу логістики Вашого підприємства та вирішити задачі зовнішньоекономічної діяльності з високою якістю та за меншу вартість, ніж витрати внутрішнього відділу фірми, або ж з більш високою якістю та без значної різниці вартості.

«Ascargroup» орієнтована на амбіціозні інтернаціональні та українські компанії, які бажають розвинути свою зовнішньоекономічну діяльність.